Alexis Bledel

31. května 2011 v 10:50 | Emma
Datum nar.: 16. 9. 1981
Místo nar.: Houston, Texas, USA
Výška: 170 cm


Barva vlasů: hnědá
Barva očí: modrá
V osmi letech, ji rodiče přihlásili do místního divadla, kde učinkovala v inscenacích Čaroděj ze země Oz, Naše město a Aladin. Jako 16ti letá dostala přihlášku na konkurz do modelingové agentury pořádající místní promenádní show. Všimli si jí větší společnosti a tím začala její skutečná kariéra. Po maturitě na střední škole se zapsala na New Yorkskou univerzitu, kterou první rok dokončila jako herečka. Přes svoji agenturu se seznámila se současným manažerem, který ji začal posílat na přehlídky po celé Americe.

Alexiina velká pauza v kariéře modelky přišla, když se v N.Y. přihlásila do konkurzu na seriál Gilmorova děvčata. Nikdy nehrála v žádném seriálu, a tak pro ni role v seriálu byla současně experimentem. Pilotní film k seriálu byl natočen v Torontu a první epizodu obyvatelé Ameriky mohli shlédnout už 5. října roku 2000.

Když zrovna Alexisl nepracuje, ráda čte, fotografuje, poslouchá muziku, chodí do kina a tráví čas s rodinou. Ke konci června 2006 se po 3 a půl leté známosti rozešla s Milem Ventimigliem. Bohužel se už dohromady nedali.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama