Králova přízeň - Anna Boleyn

14. ledna 2010 v 19:43 | Emma |  Knihy
Vnější charakteristika

Anna je vysoké , štíhlé postavy s protáhlým hranatým obličejem snědé pleti. Nad Anniným vysokým čelem splývají dlouhé kaštanové vlasy, které jí sahají až do poloviny zad. Úzký krk jí zdobí perli s přívěskem B jako Boleyn .

Nad tmavýma uhrančivýma očima s dlouhými řasami se rýsuje do
konale vyklenuté obočí.Pod malým nosem se červenají úzké rty. Její brada je nevýrazná . Úzký pas pozvolna přechází v dlouhé nohy které nejsou nikdy vidět. Její postavu vždy halí nádherné šaty ve francouzském stylu.

Vnitřní charakteristika
Anna se hodně zaměřuje na módu. Skoro každý muž se o ni zajímá a ona si toho je vědoma, a proto s nimi hodně flirtuje .Když něco , chce musí toho dosáhnout za jakoukoliv cenu a tak se mnohým jeví příliš sebevědomá. Vždy kráčí s hlavou vztyčenou a nedává najevo své pocity.V její době nebylo ženám dovoleno mít vlastní názor , ale ona odporuje všem mužům i autoritám , čímž si znepřátelila mnoho lidí. Snaží se být vždy nejlepší. Dokáže být krutá a to i ke svým blízkým. Ráda s lidmi manipuluje a jakmile ji někdo ublíží, má potřebu se pomstít.Její sobeckost přechází až v lhostejnost. Všechny tyto vlastnosti ji doženou k hrozným skutkům a následně k smrti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama