Svět se zhroutil, proč?

19. listopadu 2009 v 20:31
Další krásná povídka od Mili

"Proč?" ptá se Harry. "Proč ses k němu přidala po tom všem?" opakuje Harry.
"Protože jsem byla předtím zaslepená. A zjistila jsem, že se chová mnohem lidštěji, než ty a tvá parta!" odpověděla Hermiona. "Voldemort mi dal rozkaz tě zabít a když to udělám, stanu se jeho ženou, miluje mě, Harry, chápeš to? A ty ne! Milovala jsem tě, ale ty jsi mě pořád odhazoval! Za to budeš pykat!" naparovala se .
"Voldemort nikoho nemiluje, ale já ano! Ale ne tebe, protože nejsi ten typ koho mám rád!" odporuje Harry .
"Lháři! Jsem o mnoho lepší než ty a tvoje úchylná Brumbálova armáda! A když si vzpomenu, že jsem to byla já, koho něco takového napadlo! Che! A co ještě chceš vysvětlit? Proč jsem se k němu přidala? Ty sis mě nikdy nevážil, zato Voldemort ano! Ani nevíš, jak jsem se cítila, když jste s Ronem něco podnikali a mně z toho vynechali!" hulákala na něj.
"Proč jsi zabila Rona? Ten ti nic neudělal! Miloval tě a ty se mu takhle odvděčíš! Tak proč mě už sakra nezabiješ, když jsi toho schopná a nedělá ti to problémy? Vyvraždila jsi vesnici mudlů, ve které žili tvoji rodiče! Co ti udělali oni?" táže se Harry i když předem ví, co dostane za odpověď.
"Jsou to jen špinaví, hnusní mudlové a proto jsem to co oni!" zavrčela Hermiona."A teď se připrav na smrt." zamručí si pod vousy Hermiona. Harry se rozkročí a roztahuje ruce, pomalu zavírá oči a vypadá, jako by se modlil. Připravuje se na nejhorší.
"Avad… já to nedokážu, Harry!" a vrhla se mu na krk a začala plakat. Tak zoufalý pláč ještě Harry nikdy neslyšel.
"Zabij radši mě, ale mojí hůlkou, aby to vypadalo jako sebevražda ."
Harry jí vyhověl, protože věděl, že je to jediné "logicky" uvažující východisko. Naposled se odejmuli a pak od sebe kousek poodstoupili.
"S bohem Hermy !"
"S bohem Harry !"
A pak se ozvalo: "Avada Kedavra!"a Hermiona byla navždy pryč.
Ale když se na ni podíval, co způsobil, už to nevydržel a lesem se znova ozvala ta osudová slova:
"Avada Kedavra!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama