Piráti z Karibiku 4.,budou?

27. srpna 2009 v 5:00

Johnny Depp: Piráti z Karibiku 4 budou

Zatím nejúspěšnějším dílem se stal druhý díl Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže. Třetí díl ale rekord již překonává.

Jedna z nejočekávanější premiér letošního roku je za námi. Piráti z Karibiku - Na konci světa trhají podle očekávání rekordy návštěvnosti. Producenti a filmaři si chvíle radosti z trojky zpříjemňují přípravami čtvrtého dílu. Johnny Depp v exkluzivním rozhovoru pro britský deník The Sun přiznal, že si kapitána Jacka Sparrowa s radostí zahraje počtvrté.

27.5. 2007 08:46
"Zatím jsem neměl pocit, že by mě Sparrow nudil nebo unavoval. Zamiloval jsem si ho, takže nevidím důvod, proč nenatočit čtvrtý a třeba i pátý díl," rozpovídal se Depp v novinách.
"Věřím, že se podaří připravit skvělý scénář a že čtyřka bude prostě ještě lepší," uvedl Depp s tím, že se mu s Orlandem Bloomem a Keirou Knightleyovou spolupracuje jako s nikým na světě. "Jsou to skvělí kolegové."
Jak se na Johnnyho optimistické řeči tváří Keira, která loni v listopadu prohlásila, že už má dost moře, lodí i pirátů, není známo. Již před časem ale filmařům oznámila, že s ní v dalším pokračování Pirátů z Karibiku rozhodně nemají počítat. "Hraju Elizabeth od sedmnácti. Ráda bych dělala i trošku jiné věci. A abych byla upřímná, Piráti mě dost brzdí," citoval herečku deník The Sun. Keira se údajně nenechá zlákat, ani desetimiliónovým honorářem, který ji producenti nabízí.
zdroj: www.novinky.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama